Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie

organizuje

Kurs na Trenera koszykówki - licencja C

Warunki przyjęcia:

W szkoleniu na licencję C mogą uczestniczyć osoby, spełniające następujące kryteria:

1. posiadają minimum średnie wykształcenie i ukończone 18 lat,
    b. złożą oświadczenie o niekaralności,
    c. przedłożą zaświadczenie lekarskie o braku przeciw wskazań do wysiłku fizycznego.

Osoby, które ukończyły AWF - kierunek: wychowanie fizyczne lub sport, są zwolnione z części ogólnej kursu.

Licencja C upoważnia do: pełnienia roli pierwszego trenera w zespołach w rozgrywkach dziecięcych od U-10 do U-16 włącznie oraz pełnienia roli asystenta na każdym poziomie rozgrywkowym (seniorskim i młodzieżowym).

Cel: uczestnicy kursu zdobywają niezbędną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne do pełnienia roli trenera w rozgrywkach PZKosz oraz uzyskują na zakończenie dyplom trenera koszykówki Licencja C, wydanego przez AWF w Warszawie, według wzoru zaakceptowanego przez PZKosz.

Czas trwania: część ogólna kursu – 60 godzin, część specjalistyczna – 120 godzin, staż – 20 godzin. Zajęcia realizowane są w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela) lub w 3 - tygodniowych sesjach zjazdowych.

Przewidywani wykładowcy: T. Huciński, J. Pasieczny, M. Świerk, T. Wilczewski, J. Zieliński, P. Wołosz i inni.

Zasady naboru: złożenie podania (załącznik nr 1 - http://awf-bp.edu.pl/index.php/kursy-szkolenia), kserokopii świadectwa ukończenia szkoły średniej, zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestniczenia w kursie na trenera koszykówki, 2 podpisane zdjęcia.

Karta zgłoszeń: pobierz

Liczba miejsc wymagana do rozpoczęcia kursu: 16

Aktualnie zgłoszonych: 8

Opłata za kurs: 1800 zł plus 200 zł opłata licencyjna (możliwe 2 raty).

Nr konta AWF Biała Podlaska: 63 1240 2177 1111 0000 3570 3633 z dopiskiem "specjalizacja z koszykówki C"

Zgłoszenia i informacje pod adresem: Biuro Jakości Kształcenia i Rozwoju, AWF, ul. Akademicka 2, 21-500 Biała Podlaska.

Tel. (83) 342 88 09

E-mail: zgłoszenie należy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.