AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE
FILIA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

PODZIĘKOWANIA ZA AKCJĘ SZLACHETNA PACZKA

Kolejny raz kierownictwo Uczelni, pracownicy, studenci oraz absolwenci i wielu przyjaciół Filii AWF w Białej Podlaskiej włączyło się w akcję „Szlachetnej Paczki”, niosącą pomoc potrzebującym. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i hojności wszystkich Darczyńców Pan Jan dostał: opał, rower, meble, ubrania, buty, artykuły żywnościowe i chemiczne oraz karmę dla psa...   więcej>>>
12 grudnia 2018 r.

KOLEJNY MECZ NASZYCH SIATKARZY

W sobotę 15. grudnia o godz. 12.15 zapraszamy na mecz 4 kolejki III ligi piłki siatkowej mężczyzn!
Do hali przy ul. S. Marusarza 8 zawita zespół Powiślak Końskowola. Trzymamy kciuki za naszych siatkarzy i wierzymy, że zła passa z początku sezonu zostanie w końcu przerwana.
Powodzenia!

12 grudnia 2018 r.

LIVE CHAT ZE STUDENT TV

Już w najbliższy czwartek 13. grudnia zapraszamy na Live Czat ze Student TV (Marta Dybowska, Paulina Syga, Grzegorz Yasuo Żyluk i ich gość)! Start ok. 20.30 na Facebook fanpage AWF Biała Podlaska! Co będzie przedmiotem spotkania? O co możecie ich pytać?
O wszystko! Na czym polega ich praca? Jakie mają pomysły na uczelniane sondy, reportaże? A może ktoś z Was chciałby udokumentować jakieś konkretne wydarzenie? Zapraszamy!

11 grudnia 2018 r.

mgr Anna Kudelska-Huk