AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE
FILIA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Drogie Studentki i Drodzy Studenci,

Uprzejmie informuję, że właśnie rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja do Programu Erasmus+ na studia zagraniczne w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o przesłanie skanu wypełnionego "Wniosku o włączenie do Programu Erasmus+" w nieprzekraczalnym terminie do 12 października br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

dr Małgorzata Charmas

• Wniosek o włączenie do Programu Erasmus+ /pobierz/

23 września 2020r. godz. 10:45

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Brexit nie wpłynie na realizację edukacyjnych programów unijnych w tym również na mobilność pracowników uczelni wyższych w ramach Programu Erasmus.

Wszystkie niezbędne, szczegółowe informacje uzyskają Państwo na stronie:

• Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji /zobacz/
  • Programu Erasmus+ /zobacz/

25 czerwca 2020r. godz. 7:35

Jest już dostępna Deklaracja Polityki Programu Erasmus na lata 2021 - 2027 uchwalona i przyjęta przez władze naszej Uczelni. Zachęcam do zapoznania się z jej treścią w wersji polskiej: (pobierz) lub w wersji angielskiej (pobierz).

19 czerwca 2020 r. godz. 10:35

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, iż analogicznie jak w latach ubiegłych, AWF Warszawa otrzyma w ramach akcji KA03 kolejną dotację, przeznaczoną na wyjazdy nauczycieli akademickich do uczelni partnerskich z wykładami (względnie inną uzgodnioną formą dydaktyki) lub w celach szkoleniowych (tu także kadry administracyjnej - do instytucji akademickich i pozaakademickich) w roku akademickim 2020/21.

O szczegółach rekrutacji zostaną poinformowani pocztą elektroniczną.

15 czerwca 2020 r. godz. 7:35

"UWAGA!!! Rekrutacja do Programu Erasmus+ na rok akademicki 2020/2021

Szczegółowe informacje na stronie - zobacz. Składanie dokumentów w Biurze ds. Międzynarodowych - forma papierowa i elektroniczna na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie 28.02.2020 (piątek) do godziny 15.00."

14 stycznia 2020r. godz. 10:35

Spotkanie informacyjne

18 grudnia br. (środa) odbędzie Spotkanie Informacyjne związane z mobilnością studentów w ramach Programu Erasmus+ dla wszystkich studentek i studentów (wszystkie kierunki i wszystkie roczniki). Spotkanie odbędzie się w auli (główny budynek Uczelni) o godzinie 16.15.

więcej informacji >>> zobacz

10 grudnia 2019r. godz. 10:30

Spotkanie informacyjne o projektach Partnerstw strategicznych dla szkolnictwa wyższego – konkurs wniosków 2020

10 grudnia br. odbędzie się spotkanie, w ramach przygotowania polskich uczelni do skorzystania z możliwości oferowanych przez program Erasmus+ w konkursie wniosków 2020 r. Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zaprasza przedstawicieli szkół wyższych na spotkanie informacyjne o projektach Partnerstw strategicznych dla szkolnictwa wyższego, w trakcie którego dowiemy się przede wszystkim co to są Partnerstwa strategiczne.

Celem tego spotkania będzie przekazanie potencjalnym wnioskodawcom informacji na temat Partnerstw strategicznych w sektorze szkolnictwa wyższego, które pomogą w przygotowaniu wysokiej jakości projektów. Uczestnicy uzyskają zarówno podstawowe informacje
o projektach i wnioskowaniu, jak i praktyczne wskazówki od beneficjenta programu wynikające z doświadczenia w przygotowaniu
i realizacji projektu.

09 grudnia 2019r. godz. 14:00

22 listopada br. odbyła się konferencja Proces Boloński – to już 20 lat! Nowe i stare wyzwania, która zgromadziła osoby zainteresowane wymianą myśli i opinii oraz informacji dotyczących roli, jaką pełnił i pełni Proces Boloński w rozwoju, umiędzynarodowieniu i wspieraniu szkół wyższych. Konferencja została zorganizowana w Hotel Mercure Warszawa Centrum przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania prezentacji podsumowujących to, co się wydarzyło, a jednocześnie odnoszących się do przyszłości Procesu. Ciekawym doświadczeniem była również Debata Oksfordzka, w której drużyny opozycji i propozycji argumentowały za i przeciw tezie: Ustawa Prawo o szkolnictwie wyższym odpowiada strategicznym założeniom Procesu Bolońskiego. Konferencję zakończyła inspirująca dyskusja panelowa na temat: Czy Proces Boloński pomaga uczelniom sprostać wyzwaniom współczesności?
  • Adam Gajek - Konferencja bolońska - "Proces boloński – szansa na modernizację i reformy społeczne" - pobierz>>>
  • Ligia Deca - Erasmus Bologna Process Conference Warsaw - pobierz>>>
23 listopada 2019 r. godz. 12:08