Gaming English, czyli klucz do świata gier

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Wydział Wychowania Fizycznego i Zdrowia w Białej Podlaskiej

organizuje

szkolenie „Gaming English, czyli klucz do świata gier”

Opis szkolenia:

Celem kursu jest swobodne używanie języka angielskiego do prawdziwej komunikacji w czasie rzeczywistym, nawet jeśli odbywa się ona gdzieś w wirtualnej rzeczywistości. Świat e-sportu posługuje się angielskim, jako niekwestionowanym lingua franca.

Organizacja szkolenia

1. warsztaty będą przeprowadzone w terminie 12-13 marca 2022 r. (sobota-niedziela);
  2. formuła: w kontakcie;
  3. program kursu obejmie 14 godzin akademickich (45 minutowych) – teoria i praktyka;
  4. zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej – sala językowa FAWF.

Program szkolenia:

• Koniecznie spędź z nami trochę czasu, nawet jeśli Twój angielski nie jest zbyt dobry, żeby poznać tajniki skrótów, popularne wyrażenia i trochę nomenklatury.
  • Budowanie słownictwa związanego z grami.
  • Dostaniecie obszerny glosariusz – słowniczek wszystkich wyrazów, zwrotów i skrótów, które warto opanować.
  • Będziemy ćwiczyć słownictwo i użyjemy go w przykładach, tłumacząc opisy do gier, tytuły, instrukcje, czy fragmenty programów i filmików

Mówienie – ćwiczenia

• Zadawanie pytań i odpowiadanie
  • Podstawowe rozmowy w grze
  • Zapobieganie nieporozumieniom (wyjaśnianie)
  • Mała (zwykła) rozmowa z kolegami i komunikacja z drużyną podczas gry na żywo.

Słuchanie – ćwiczenia

• Krótkie klipy z popularnych gier i streamów.

Pisanie – ćwiczenia

• Spróbujemy swoich sił w copywritingu związanym z grami komputerowymi.

Zapisy na kurs:  nabór ciągły

Termin realizacji: 12-13 marca 2022 r.

Koszt kursu: 50 zł

Uprawnienia: certyfikat AWF Warszawa Filia w Białej Podlaskiej

Procedura zgłoszenia:

• wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, nr tel.) na adres marta.pietruczuk@awf.edu.pl
  • po otrzymaniu informacji zwrotnej (e-mail) o uruchomieniu kursu należy dokonać opłaty w wysokości podanej w zawiadomieniu:

na nr konta

AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
Filia w Białej Podlaskiej
ul. Akademicka 2; 21-500 Biała Podlaska
Bank Pekao S.A. I Oddział Biała Podlaska
Nr konta: 63 12 40 2177 1111 0000 3570 3633
tytułem: „gaming english imię i nazwisko”

PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ WPŁAT PRZED UZYSKANIEM INFORMACJI O URUCHOMIENIU KURSU!!!

Faktura Vat wystawiana jest  i wysyłana w formie papierowej na dane wpłacającego!!!

Szczegółowych informacji udzielają:

• kierownik kursu: mgr Roma Dum e-mail: roma.dum@awf.edu.pl
  • administracja kursu: mgr Marta Pietruczuk tel. (083) 342 88 51  marta.pietruczuk@awf.edu.pl

Zapraszamy!