Kurs liftingu, koloryzacji, botoksu i laminacji rzęs

Wydział Wychowania Fizycznego i Zdrowia w Białej Podlaskiej

organizuje

Kurs liftingu, koloryzacji, botoksu i laminacji rzęs

Kurs skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych stylizacją rzęs. Jest on przeznaczony zarówno dla stylistek rzęs, jak również dla osób chcących zacząć zajmować się stylizacją rzęs. Lifting rzęs to nowoczesna metoda stylizacji, która cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Zabieg dedykowany jest naturalnym rzęsom i daje długotrwały efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymujący się do 6-8 tygodni. Lifting, koloryzacja, botoks i laminacja rzęs sprawia, że rzęsy stają się wydłużone, podkręcone, podniesione, przyciemnione, a także odżywione. Efekt jest bardzo naturalny i jest doskonałą alternatywą dla innych metod stylizacji rzęs tj. zagęszczanie czy przedłużanie.

Cel kursu: Nabycie umiejętności liftingu, koloryzacji, stosowania botoksu i laminacji rzęs.

Program kursu:

Część teoretyczna:
· Czym jest lifting, koloryzacja, botoks i laminacja rzęs.
· Kuferek stylistki rzęs. Omówienie produktów i narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegu.
· Przeciwwskazania i wskazania do zabiegu.
· Karta klienta.
· Zalecenia po wykonanym zabiegu.
· Przygotowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP.
Część praktyczna:
· Pokaz zabiegu na modelce.
· Ćwiczenia na modelkach.

Termin realizacji kursu: kwiecień/maj 2024 r. jeden w godz. 14.00 – 19.15

Zapisy: nabór otwarty

Prowadząca: mgr Izabela Sebastianiuk

Opłata za kurs: 600 zł

Ważne informacje:

• czas trwania: 7 godzin akademickich (7 x 45 min)
  • Podczas kursu każdy uczestnik ma zapewnione preparaty i narzędzia niezbędne do wykonania zabiegu, a także modelkę.
  • Kurs odbywa się w małych grupach (4 – 8 osób) co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika.
  • Po szkoleniu uczestnik otrzymuje imienny certyfikat.
  • Miejsce kursu: DS Agat sala nr 16.

Uprawnienia: certyfikat AWF Warszawa Filia w Białej Podlaskiej

Procedura zgłoszenia:

• wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, nr tel.) na adres marta.pietruczuk@awf.edu.pl
  • po otrzymaniu informacji zwrotnej (e-mail) o uruchomieniu kursu należy dokonać opłaty w wysokości podanej w zawiadomieniu:

dane do wpłaty

AWF J. Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej
ul. Akademicka 2; 21-500 Biała Podlaska
Bank Pekao S.A. I Oddział Biała Podlaska
Nr konta: 63 12 40 2177 1111 0000 3570 3633 tytułem: „rzęsy imię i nazwisko”

PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ WPŁAT PRZED UZYSKANIEM INFORMACJI O URUCHOMIENIU KURSU!!!

Faktura Vat wystawiana jest  i wysyłana w formie papierowej na dane wpłacającego!!!

Szczegółowych informacji udzielają:

• kierownik kursu: mgr Izabela Sebastianiuk tel. 504 101 853, e-mail: izabela.sebastianiuk@awf.edu.pl
  • administracja kursu: mgr Marta Pietruczuk tel. 342 88 51, e-mail: marta.pietruczuk@awf.edu.pl

Zapraszamy!