AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE
FILIA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Wydział Wychowania Fizycznego i Zdrowia w Białej Podlaskiej

organizuje

Kurs na szkoleniowca zapasów

 

Cel kursu

          Celem kursu jest przygotowanie kandydatów do pracy szkoleniowej z zapasów. Absolwenci kursu w ramach podniesionych kwalifikacji zawodowych zdobędą wiedzę z zakresu teorii dyscypliny, podwyższą umiejętności przekazywania zasobu ćwiczeń i rodzajów techniki walki w zapasach, poszerzą własny warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie szkolenia sportowego oraz poprawią indywidualną sprawność fizyczną.

 

Organizacja kursu

  • kurs będzie przeprowadzony w terminie  luty - kwiecień 2020 r. w formie zjazdów weekendowych (piątek-niedziela);
  • program obejmie 180 godzin, w tym część teoretyczna – 60 godz., część praktyczna 120 godz. (90 godz. dyscypliny kierunkowej i 30 godz. praktyk w klubie sportowym);
  • zajęcia będą odbywać się na obiektach (hala sportowa, sale ćwiczeń i wykładów) Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej;

 

Koszt kursu: 1300 – 1500 zł (w zależności od liczby uczestników).

 

Liczba zgłoszonych: 12 osób (lista zostanie zamknięta po przekroczeniu 16 zgłoszeń)

 

Uprawnienia: na podstawie uczestnictwa i pozytywnego ukończenia kursu absolwenci otrzymają legitymację instruktora sportu AWF z zapasów oraz Certyfikat Szkoleniowca PZZ.

 

Zgłoszenia:

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia (podstawowe dane kandydata do kontaktu) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegółowe informacji udziela:

kierownik kursu: dr hab. Dariusz Gierczuk, AWF (WWFiZ) w Białej Podlaskiej, tel. 607 731 350; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.