Akademia Wychowania Muzycznego

Akademia Wychowania Muzycznego

Akademia Wychowania Muzycznego jest zespołem muzycznym zrzeszającym studentów naszej Uczelni. Od kilku lat uprzyjemnia nam popołudniowe i wieczorne chwile swoimi koncertami! W 2023 r. obchodził swoje 5-lecie istnienia 🙂

SKŁAD ZESPOŁU W ROKU AKADEMICKIM 2023 /2024:

Aleksandra Krośko – od czasów kiedy zaczęły wypadać jej mleczaki miała wiele pasji. Mianowicie było to doprowadzenie do furii swojego starszego brata (Michała Krośko), wchodzenie na najwyższe półki w domu, tarmoszenie każdego napotkanego przez nią kota lub psa, no i najważniejsze.. śpiewanie. Śpiewanie w każdej wolnej chwili, czy to pod nosem, czy w szkole na apelu, czy to na konkursach, czy to oprawiając śluby, czy to towarzysząc w publicznych pokazach końca kariery zespołu dizajer. Śpiewanie to coś co przynosi jej ulgę, daje radość a niekiedy nawet nadzieję. To coś co kocha, czuje i chce robić najlepiej jak potrafi.

Bartek Panasiuk – basista z Białej, student e-sportu. Gloryfikator funkowych brzmień i klasycznego rocka. Przeciwnik nowoczesnego popa i nieskomplikowanych piosenek.

Jakub Sutkowski – współpracuje z zespołem AWM jako akordeonista. Swoją przygodę z muzyką rozpocząłem w wieku 8 lat. Ukończyłem Szkołę Muzyczną I stopnia w Zambrowie. Aktualnie jest studentem 3 roku na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Nel Bargiełowska – studentka 1 roku fizjoterapii. 9 lat szkoły muzycznej, kończąc przy tym 1 stopień, instrumenty: trąbka i fortepian. Obecnie śpiewa, ale amatorsko gra nadal . Brała udział w wydarzeniu: Festiwal miasto Gwiazd w Żyrardowie, śpiewając tam dla pokazu sukien wieczorowych Babette.

Oliwia Kołakowska – pochodzi z okolic Białej Podlaskiej, studiuje wychowanie fizyczne i od dziecka muzyka jest nieodłącznym elementem jej życia. W wieku 6 lat zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej i kształcić swój wokal pod okiem Pana Ireneusza Parafniuka w Chwilce. Kiedy miała 8 lat rozpoczęła grę na keybordzie, którą ukończyła z dyplomem. Śpiewając tyle lat scena stała się jej drugim domem, który teraz będę miała przyjemność dzielić z zespołem AWM.

Michał Dawidiuk – student drugiego roku fizjoterapii i kibic piłki nożnej. Absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia w Białej Podlaskiej. Zapalony saksofonista lubiący muzykę bluesową.

Rostyslav Hurniak – gra na klawiszach, studiuje e-sport, słucha muzyki 24/7.

Kacper Saweczko – gitarzysta, który nie ma anielskiego głosu, ale na gitarze wymiata. Jest zaprzeczeniem typowego informatyka: na dyskotece nie podpiera ściany, ma poczucie humoru i łatwo nawiązuje znajomości aczkolwiek krążą plotki, że pracuje jako programista… Siatkówki i zimnej perełki nigdy nie odmawia za to na dźwięk metronomu dostaje palpitacji lewej komory. Protagonista głośnego serialu detektywistycznego „Ojciec Kacper” i zagorzały fan Video.

Stefania – studentka fizjoterapii 3 roku i członek zespołu AWM już 2 lata. Śród innych zainteresowań i zajęć można wymienić pływanie wyczynowe i rysowanie. Wieczny fan muzyki lat 60ych, Adele i Maneskina.

Julian Obuchowski – wokalista z zamiłowania i potrzeby, student drugiego roku fizjoterapii.

Igor Krupa – student drugiego roku fizjoterapii, który muzyką zajmuje się od dziecka. Żaden instrument nie jest mu straszny i z każdym sobie poradzi, ale jego największą pasją są instrumenty klawiszowe, zwłaszcza akordeon. Obecny prezes zespołu.

Aleksandra Bigielis – studentka piątego roku fizjoterapii, dziewczyna z Mazur, która ma głos nie z tej ziemi. Z muzyką związana od bardzo dawna. Żaden rodzaj muzyki nie jest jej straszny, bardzo dobrze odnajduje się w stylu folk/ludowy. Vice prezes zespołu.

Stanisław Orzechowski – student trzeciego roku fizjoterapii, perkusista zespołu, który nie boi się wyzwań.


Kontakt:

Aleksandra Bigielis – 781 067 557
Igor Krupa – 600 225 821

Planowane wydarzenia:

Koncert Aula Robir – kwiecień 2024 r.
Dyskoteka w Bochenku – koniec kwietnia 2024 r.


ZAJRZYJCIE DO NASZYCH MINIONYCH WYDARZEŃ 😀 

Disco z AWM (26 kwietnia 2023 r.)- video https://www.facebook.com/awf.biala.podlaska/videos/264192809502908/

Nasz minikoncert podczas Konferencji Studenckich Kół Naukowych (2 czerwca 2023 r.) – fotorelacja https://www.facebook.com/awf.biala.podlaska/posts/pfbid0vHwuEu46KmRrkmua9wsUvyfcrTLyq3LC1xNvr4GhEWxnB928KPMH5GxEY6jSUW1ul

Mikołajkowy koncert zespołu AWM (grudzień 2022 r.) – fotorelacja https://www.facebook.com/awf.biala.podlaska/photos/a.345724778811188/6359464220770517/?type=3

Kolędowanie 2022 r. – videorelacja https://www.facebook.com/awf.biala.podlaska/videos/4643593779058795/

Majowe śpiewanie 2022 r – koncert wiosenny – videoralacja https://www.facebook.com/awf.biala.podlaska/videos/568350564640190/

Wieczór muzyczno-liryczny z okazji Dnia Kobiet (marzec 2020 r.) – videorelacja https://www.facebook.com/awf.biala.podlaska/videos/193500335244267/

Ułatwienia dostępu