Debata „Przyszłość Europy”

26.05.2022r. / wydarzenie kulturalne

Pan Krzysztof Hetman Poseł do Parlamentu Europejskiego serdecznie zaprasza pracowników oraz studentów Filii AWF Biała Podlaska do udziału w Debacie „Przyszłość Europy”

W czasach w których żyjemy wiedza i edukacja są głównym czynnikiem rozumienia świata, przemian całego kraju i indywidualnych losów. To właśnie młodzi ludzie w niedalekiej przyszłości będą decydentami na różnych szczeblach zarządzania i będą odpowiedzialni za wszystkie obszary życia gospodarczego i społecznego Europy. Wasz głos jest ważny!

Dlatego wraz z EUROPE DIRECT Lublin organizuję debatę pn. „Przyszłość Europy”, która odbędzie się w dniu 26 maja 2022r. o godz. 11:00 w Sali kinowej (poziom -1) w Centrum Spotkania Kultur, mieszczącym się przy Placu Teatralnym 1 w Lublinie.
W panelu dyskusyjnym swój udział potwierdzili:
– Janusz Lewandowski Poseł do Parlamentu Europejskiego
– dr Marek Prawda – były dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz stały przedstawiciel RP przy Unii Europejskiej w latach 2012-2016
– Marek Zuber – ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy
–  ks. prof. Alfred Wierzbicki – teolog, etyk, wykładowca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II
– Bartłomiej Augustyniak – student III roku kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.
Zachęcam zatem do rejestracji i udziału w debacie wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać, wymienić się poglądami na temat wizji wspólnej Europy, kierunku jej zmian i priorytetów, którymi według nich powinna zająć się Unia Europejska.

Link do rejestracji: https://krzysztofhetman.pl/debata-przyszlosc-europy/

Program debaty:

10:30-11:00 – Rejestracja

11:00-11:15 – Powitanie Uczestników przez Krzysztofa Hetmana Posła do Parlamentu Europejskiego i Andrzeja Skórskiego EUROPE DIRECT Lublin

11:15 – 12:15 – Panel dyskusyjny

12:15 – Dyskusja z uczestnikami debaty