Wielki EVENT E-SPORTOWY w Naszej Uczelni

24.11.2023r. / Wydarzenie

E-sport łączy Białą Podlaską!

Wielkie święto e-sportu zawita do nas już niedługo!

Już 24 listopada w godzinach 10.00 – 20.00 w hali sportowej przy ul. Akademickiej 2 odbędą się Finały Nowego Poziomu PLE, podczas których najbardziej utalentowani zawodnicy przystąpią do rywalizacji w czterech grach:

1. CS 2,
  2. Clash Royale,
  3. EA Sports FC 24 (następca FIFA)
  4. League of Legends!

Finały Nowego Poziomu to największe wydarzenie w historii PGE Nowy Poziom PLE!

Program:
10.00 – 20.00 rozgrywki w CS 2, Clash Royale, EA SPORTS FC 24, League of Legends zawodników PGE Nowy Poziom PLE (hala sportowa)
10.00 – 20.00 AWF BP x Turniej Bialskich Szkół Średnich – rozgrywki drużyn reprezentujących 7 bialskich szkół średnich w CS 2 (hala sportowa)
11.00 – 15.00 stanowiska kosmetologiczne (hala sportowa)
12.00 – 16.00 strefa Laser City (hala sportowa)
11.30 – 16.00 warsztaty i prelekcje edukacyjne (hol przed halą LA)
12.25 – oficjalne otwarcie eventu e-sportowego; powitanie zawodników, sponsorów, gości;
20.00 – zakończenie turniejów; wręczenie nagród

Ponadto w programie:
strefy kibica
strefa free to play
konkursy z nagrodami Polskiej Ligi Esportowej
konkurs z nagrodami na przebranie Andrzejkowe
wywiady z lokalnymi mediami

WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY I OTWARTY DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH BEZ ZRÓŻNICOWANIA NA WIEK 🙂 ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚC AKADEMICKĄ, MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH I PODSTAWOWYCH, RODZICÓW Z DZIEĆMI I LOKALNĄ SPOŁECZNOŚĆ!

Rywalizacje w czterech grach będą miały miejsce na hali sportowej przy ul. Akademickiej 2. Wejście na halę od strony Stadionu AWF przy ul. 34 Pułku Piechoty.

Jednym z głównych punktów eventu będzie otwarta strefa edukacyjna (hol przed wejściem do hali sportowej i halą LA), gdzie poznacie e-sport z innej strony!

Pokażemy Wam jak bardzo e-sport łączy się ze sportem tradycyjnym. Jak należy dbać o siebie jako
e-sportowca wykorzystując podstawową wiedzę z zakresu fizjoterapii, trenera personalnego, wychowania fizycznego czy kosmetologii!

Strefa edukacyjna rozpocznie się o godz. 11.30  dyskusją naukową prof. Huberta Makaruka (Dziekan Wydziału FAWF) i Pawła Kowalczyka (Prezesa Polskiej Ligi Esportowej) „Synergia sportu tradycyjnego i elektronicznego”.

O godzinie 12.25 nastąpi oficjalne otwarcie eventu, przemówienia organizatorów, przywitanie zawodników i gości.

Następnie 6 tematów w panelach edukacyjnych zaprezentują nasi nauczyciele akademiccy:

⇒ dr Magdalena Plandowska „Nie przeGRAj z kręgosłupem, czyli usiądź zdrowo i wygodnie!”
⇒ mgr Agata Chaliburda „zGRAj zmysły, czyli trening percepcyjno-kognitywny!”
⇒ dr Agnieszka Wasiluk „Czy słuch Ci GRA, czyli zanim zniknie dźwięk?”
⇒ mgr Anita Makowska-Warmijak „Nie iGRAj z twarzą!”
⇒ mgr Paweł Wiśniowski „WspółGRAj z ciałem!”
⇒ mgr Małgorzata Kołdej „ZaproGRAmuj dietę, czyli Biohacking: naturalne wsparcie dla lepszej pracy mózgu!”
Głos zabierze również Prezes PLE Adam Gil „E-sport jako globalny fenomen”. Nie zabraknie tez gości specjalnych: Szpero, Veggie, Bejott, Innocent.
Podczas trwania PGE Nowego Poziomu PLE równocześnie na hali sportowej rozegrany zostanie AWF BP x Bialski Turniej Szkół Średnich.

Razem z organizatorami Turnieju Bialskich Szkół Średnich, naszą uczelnią AWF Biała Podlaska oraz Polską Ligą E-sportową, ogłaszamy, że o miano Mistrza bialskich szkół średnich w grze CS2 zawodnicy będą rywalizowali twarzą w twarz podczas LAN-a na obiekcie naszej uczelni!

• LAN odbędzie się dnia 24.11.2023r. w hali sportowej AWF Biała Podlaska na scenie głównej
  • rywalizować ze sobą będzie 7 drużyn, złożonych z zawodników z bialskich szkół średnich
  • pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 10:00

Dodatkowo zorganizowana będzie strefa FREE TO PLAY (próba swoich sił na naszych komputerach) oraz strefa kibica, więc atrakcji nie zabraknie.

Na hali sportowej będzie tez dostępna strefa Laser City – Saper Box – to urządzenie rozrywkowe w formie magicznej walizki, którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić walizkę należy wykonać szereg czynności umysłowe. Jest to świetna alternatywa do pokoju zagadek, która wymaga od uczestników pracy zespołowej oraz logicznego myślenia pod presją czasu.

Ogłaszamy tez konkursy z nagrodami PLE i konkurs na najlepsze przebranie Andrzejkowe 🙂 Kreację dopełni profesjonalny make-up lub facepainting tematyczny u naszych pań z kierunku Kosmetologia. Rozstrzygnięcie konkursu ok. godz. 20.00 na hali sportowej!

Nasze Panie z kierunku Kosmetologia (studentki, nauczycielki akademickie, członkinie koła naukowego „Anti-Aging” i koła naukowego „Oprawa Oka”) przygotowały dla Was kilka stanowisk zabiegowych. Korzystajcie do woli, polegając na ich wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu – wszystko jest bezpłatne.

Stanowiska do manicure

1. masaż dłoni
  2. manicure japoński

Stanowiska do zabiegu na twarz i ciało

1. Peeling kawitacyjny  + masaż twarzy
  2.  3 stanowiska do zabiegu Darsonwalizacji
  3. Makijaż i Wizaż
  4. Facepainting i stylizacja.

Organizator PGE Nowy Poziom PLE: Polska Liga Esportowa,

Współorganizator PGE Nowy Poziom PLE: AWF Biała Podlaska

Sponsorzy: PGE

Organizator Turnieju Bialskich Szkół Średnich: AWF Biała Podlaska, studenci kierunku e-sport, SKN E-sport, bialskie szkoły średnie