Igrzyska sportowe uczniów klas II i III

20.06.2022r. / wydarzenie sportowe

W dniu 20 czerwca br. odbędą się I Igrzyska uczniów klas II i III z bialskich szkół, uczestniczących w Projekcie AWFbp „Lekcja wf prowadzona przez studentów – praktyki śródsemestralne”.

Wydarzenie, objęte patronatem honorowym Prorektora ds. Filii AWF prof. dr. hab. Jerzego Sadowskiego i Prezydenta Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk, odbędzie się na obiektach sportowych naszej uczelni w godz. 9.00-12.00.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 900 uczennic i uczniów ze wszystkich bialskich szkół wraz ze swoimi wychowawczyniami.

Organizatorami wydarzenia są: studenci II i III roku kierunku wychowanie fizyczne, nauczyciele akademiccy – koordynatorzy praktyk śródsemestralnych, nauczyciele akademiccy oraz Biuro Praktyk.

Program wydarzenia: