Kochanowska Katarzyna

Kim jestem?
Nazywam się Katarzyna Kochanowska. Jestem studentką I roku I stopnia kierunku Wychowanie Fizyczne bialskiej Filii AWF.

Moja pasja!
Od zawsze byłam aktywnym dzieckiem i uwielbiałam każdy rodzaj aktywności fizycznej. Od 6 lat upodobałam sobie lekkoatletykę i ją właśnie wyczynowo trenuję; a dokładniej biegi. Podążając śladami starszej siostry Natalii, wzoruję się na Niej. Swoją wspaniałą przygodę zaczęłam od dystansu 800m, gdzie już na początku udało mi się reprezentować Polskę na Światowych Igrzyskach Międzyszkolnych w Daegu. Po pewnym czasie trener zauważył we mnie większy potencjał na krótszym dystansie – jakim jest 400m.

Co daje mi moja pasja?
Nie udało mi się jeszcze osiągnąć wyniku, który by mnie satysfakcjonował, ale dla mnie ważniejsze jest to, że w mojej ocenie sport daje mi wiele: wolę walki, motywację i chęć do dalszego działania. Często słyszę od ludzi „Po co robić to, co męczy?” Uważam, że to jest właśnie w tym najlepsze, że można się wyładować i to sprawia u mnie uśmiech na twarzy każdego dnia.

Pozdrawiam!
Katarzyna Kochanowska