Welik Łukasz

Welik Łukasz

Studia na Bialskim AWF-ie ukończyłem w 2012 r. Czas spędzony na uczelni, placówkach medycznych, praktykach sprawił, że utwierdziłem się w przekonaniu o trafionym w ,,dziesiątkę” kierunku studiów.

Trzy lata studiów bardzo szybko minęły, ale dały mi niezapomniane wspomnienia i znajomości, które nadal utrzymuję. Dzięki zdobytej wiedzy oraz praktyce niedługo po otrzymaniu dyplomu podjąłem swoją pierwszą pracę w Ośrodku Rehabilitacyjnym. Przez kilka lat mieszkałem i pracowałem w Warszawie, gdzie nieustannie podnosiłem swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach. Jednocześnie ukończyłem studia magisterskie, a doświadczenie zdobyte w tamtym czasie owocuje do dzisiaj.

Pół roku temu otrzymałem propozycję pracy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej, z której chętnie skorzystałem. W swojej pracy spotykam głównie osoby mające problemy w obrębie układu ruchu, osoby ze schorzeniami neurologicznymi oraz dzieci i młodzież ze skoliozą.

Podsumowując, studia na kierunku Fizjoterapia polecam wszystkim, którzy chcą pomagać innym w walce o powrót do zdrowia i sprawności. To idealny kierunek dla osób lubiących ciągły kontakt z drugim człowiekiem i chcących nieustannie poszerzać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi.

 

Pozdrawiam
Łukasz Welik – absolwent Fizjoterapii