Lach Anna

Lach Anna

Cześć, nazywam się Anna Lach.

Jestem absolwentką kierunku Kosmetologia na bialskim AWF-ie i mogę dzisiaj z pełną odpowiedzialnością i dumą powiedzieć, że był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Profesjonalna kadra, grono specjalistów i zajęcia na najwyższym poziomie, wyposażyły mnie w ciągu trzech lat w ogrom wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki którym moja kariera zawodowa potoczyła się w tak zawrotnym tempie. Będąc jeszcze studentką, odbyłam praktyki zawodowe w prestiżowym SPA nad morzem, które tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że to jest moje miejsce na ziemi. Po powrocie z praktyk wkręciłam się w wykonywanie zabiegów i makijaży i dzięki mojemu profesjonalnemu podejściu do pracy, które w dużej mierze zawdzięczam bialskiej Uczelni, zdobyłam liczne grono klientek. Zaczęłam się rozwijać…

W swojej codziennej pracy wykorzystywałam wiedzę, którą zdobyłam już podczas studiów w pracy z klientkami, nie tylko wykonując zabiegi, ale też układając programy codziennej pielęgnacji domowej. Postawiłam na jakość i profesjonalizm oraz nigdy nie zaniedbywałam własnego rozwoju. Jeszcze podczas studiów, jak również po ich ukończeniu korzystałam ze wszystkich możliwych szkoleń i warsztatów. Na jednym z nich poznałam wiodącą amerykańską firmę kosmetyczną, z którą nawiązałam współpracę i która otworzyła przede mną ogrom możliwości. Rozkochałam się w produktach tej firmy i w pracy z kobietami, zdobywając tym samym coraz lepsze rezultaty. Już po niespełna roku zostałam Najmłodszą Niezależną Dyrektor Sprzedaży.

Z dumą reprezentowałam trzy razy Polskę na Międzynarodowym Seminarium w Dallas. Obecnie, dzięki swojemu zaangażowaniu zwiedzam świat, wyjeżdżam do najpiękniejszych zakątków świata: Peloponez, Sycylia, Jamajka czy już za chwilkę Malezja.

Cztery lata prowadzę własne Mobilne Studio Kosmetologii i Szkoleń, a w bieżącym roku otworzyłam stacjonarne Atelier Wizerunku – miejsce, gdzie nie tylko wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetologii, ale również prowadzimy warsztaty pielęgnacyjne i makijażowe oraz szkolenia z makijażu I i II stopnia. Współpracuję także z wieloma szkołami kosmetycznymi prowadząc warsztaty i szkolenia dla studentek kosmetologii – miałam nawet okazję szkolić studentki na moim ukochanym AWF-ie, do którego z wielkim sentymentem zawsze wracam.

Aktualnie swój zawód traktuję jako misję, polegającą z jednej strony na pomaganiu innym Kobietom w wydobywaniu ich kobiecości, a drugiej strony poszukuję potencjałów ludzkich i odkrywam talenty.

Obecnie prowadzę ponad 350 osobową grupę Kobiet , która jest w Top 5 na Polskę, Litwę. Łotwę i Estonię. Do moich kompetencji należy także pokazywanie jak stawiać pierwsze kroki w biznesie kosmetycznym oraz jak zdobywać szczyty w tej, niezwykle atrakcyjnej, branży. W 2017 roku w październiku ukazał się na portalu Poradnik Biznesu artykuł, w którym zostałam opisana jako „Kobieta Sukcesu”.

AWF w Białej Podlaskiej i kierunek Kosmetologia to bez wątpienia mój strzał w przysłowiową „10”.

To tutaj zaczęło się wszystko!!!

Polecam bialską Filię AWF każdemu, kto wykazuje zainteresowania w kierunku szeroko pojętej kosmetologii i nadal zastanawia się nad wyborem uczelni. Jeśli ja mogłam osiągnąć sukces – To TY TEŻ MOŻESZ !!!

 

Z pozdrowieniami,
Anna Lach