Staszczyk Karolina

Staszczyk Karolina

Studiować i bawić się – na AWF-ie w Białej Podlaskiej jest to możliwe!

Swoją przygodę z akademią rozpoczęłam zaraz po ukończeniu LO. Stając przed wyborem uczelni wyższej, nie miałam żadnych wątpliwości, że chcę studiować właśnie tutaj, na kierunku Turystyka i Rekreacja. Opinie znajomych o wspaniałej kadrze naukowej, atrakcyjnych obiektach sportowych oraz dydaktycznych i rewelacyjnej atmosferze, która panuje na kampusie potwierdziły się w 100%.

Studia na „TiRze” to nie tylko ćwiczenia, wykłady, kolokwia – to również wyjazdy na rewelacyjne obozy letnie oraz zimowe. To tam lepiej się poznajemy, to tam zawiązują się prawdziwe przyjaźnie, to tam możemy sprawdzić swoje możliwości. Edukacja na Akademii Wychowania Fizycznego daje dużo okazji w dążeniu do rozwijania swoich pasji. Wachlarz oferowanych kursów instruktorskich pozwala poszerzać horyzonty oraz podnosić kwalifikacje. W trakcie studiów ukończyłam m.in. kurs instruktora narciarstwa zjazdowego oraz wychowawcy kolonijnego. Kursy te pozwoliły mi na podjęcie pracy w przerwach wakacyjnych oraz w czasie ferii.

Studia na AWF-ie są przyjemną trampoliną do rozwoju zawodowego i przygodą na całe życie. Po uzyskaniu dyplomu magistra, rozpoczęłam karierę zawodową na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży w czterogwiazdkowym hotelu, który usytuowany jest w okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Po trzech latach pracy, dostałam propozycję objęcia stanowiska Managera Hotelu. Bez chwili zastanowienia, przyjęłam to wyzwanie i dzisiaj spełniam się w swoim zawodzie a do moich obowiązków należy m.in. dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta, dbanie o dobry wizerunek hotelu poprzez utrzymywanie najwyższej jakości świadczonych usług, tworzenie oraz realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej , zarządzanie zespołem sprzedażowym. Pałac Czarny Las**** to odrestaurowany Pałac pochodzący z początku XX w. – dziś Hotel, Restauracja, Winiarnia oraz Business Center, oferuje 116 miejsc noclegowych.

 

Z pozdrowieniami,
Karolina Staszczyk