Sieczkowska Martyna

Sieczkowska Martyna

Moja „przygoda” na AWF w Białej Podlaskiej zakończyła się w lipcu ubiegłego roku. Będąc szczęśliwą i obronioną panią magister postanowiłam wrócić do swojego rodzinnego miasta, by rozpocząć „dorosłe” życie.

Dzięki umiejętnościom nabytym na kursie fitness nowoczesne formy gimnastyki oraz specjalizacji fitness ćwiczenia siłowe, udało mi się załapać do klubu fitness jako Trener personalny. Była to praca o dość krótkim stażu, niemniej jednak pozwoliła mi na wykorzystanie wiedzy, którą zdobyłam studiując na AWF w Białej Podlaskiej.

Kierunek turystyka i rekreacja to nie tylko zajęcia związane z rekreacją. To przede wszystkim nauka o TURYSTYCE. Przedmioty takie jak hotelarstwo, prawo w turystyce, język angielski na wysokim poziomie i wiele innych, pozwoliły mi na rozpoczęcie pracy w branży hotelarskiej. Od listopada pracuję w Hotelu Best Western Petropol w Płocku. Jest to praca na recepcji, praca zmianowa zarówno w godzinach dziennych jak i nocnych. W hotelu pracują młode i energiczne osoby, które są tak zwanym „sercem „ tego obiektu. Panuje wspaniała atmosfera.

Odbyłam wiele przydatnych szkoleń, które podniosły moje kwalifikacje, poznałam wielu fantastycznych ludzi, zarówno Polaków jak i obcokrajowców. Uważam, że gdyby nie kierunek turystyka i rekreacja, który wybrałam nie miałabym możliwości pracować w takim miejscu, dlatego polecam TiR obecnym Kandydatom, którzy uwielbiają wszystko to co wiąże się z podróżami oraz branżą turystyczną.

Mam oczywiście nadzieję, że to dopiero początek mojej życiowej podróży.

 

Pozdrawiam serdecznie
Martyna Sieczkowska – absolwentka kierunku TiR