Zaborniak Paweł

Zaborniak Paweł

Studia na kierunku fizjoterapia to najlepszy wybór w moim życiu. Nie zamieniłbym AWF na żadną inną uczelnię. Studia w Białej Podlaskiej pozostawiły wspaniałe wspomnienia oraz znajomości.

Po studiach podjąłem pracę jako fizjoterapeuta w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym . Praca na oddziale neurologii wśród starszych kolegów i koleżanek po fachu bardzo wiele wniosła do mojego warsztatu i z każdym dniem śmielej stawiałem samodzielne kroki w zawodzie. Podczas pracy w Krakowie zapisałem się na pierwszy kurs podyplomowy i wówczas jeszcze bardziej umocniłem się w stwierdzeniu, że wybrałem najlepszy zawód na świecie. Codziennie pomagam chorym ludziom, codziennie daję im powód do uśmiechu, a mi ogromną motywację do kolejnego dnia pracy.

Po przygodzie w Krakowie przeniosłem się do Wisznic. Od 1,5 roku prężnie działam na południowym Podlasiu, ciągle się rozwijam, ciągle mam głód wiedzy i niedobór czasu dla siebie. Pracuję obecnie w Centrum Medycznym SANUS gdzie od września ubiegłego roku zostałem kierownikiem ambulatoryjnej fizjoterapii.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi , jeśli nie masz problemu z ciągłą interakcją z drugim człowiekiem fizjoterapia to studia dla Ciebie. Cóż jest lepszego niż pomaganie innym?

Studia na AWF dadzą Ci podstawowe narzędzia, które oczywiście będziesz musiał nieustannie rozwijać i udoskonalać. Nagrodą za to jest wiele ciepłych słów oraz jeśli jesteś dobry w tym co robisz całkiem niezłe zarobki :).

Od roku prowadzę także swoją własną działalność i dojeżdżam do domów pacjentów aby ćwiczyć i masować również tych, którzy nie są w stanie sami przyjechać do mnie to Wisznic. Jeśli jesteś gotowy na ciężką pracę, dużo nauki oraz niezapomniane chwile w akademiku – wybór jest prosty AWF BIAŁA PODLASKA!!!!

Trzy litery jedno serce AWF!!!

 

Z pozdrowieniami,
Paweł Zaborniak