Cecot Łukasz

Cecot Łukasz

Po zakończeniu studiów miałem okazję pracować m.in. dla biura podróży Sun&Fun Holidays, gdzie zajmowałem się obsługą ruchu turystycznego w Egipcie. W hotelach nad Morzem Czerwonym od podszewki poznałem pracę w animacji sportowej oraz na stanowisku rezydenta.

Między innymi tam zdobyte doświadczenie oraz znajomość destynacji zaprocentowało później pracą w biurze sprzedaży i produktu w Warszawie. Pracując też dla agencji turystycznych zajmowałem się organizacją i przygotowaniem oferty kolonii i zimowisk młodzieżowych. Poza sezonem wakacyjnym dzięki zdobytym na studiach specjalizacjom mogłem z przyjemnością pracować również w sezonie zimowym. Jako instruktor narciarstwa prowadziłem szkolenia na stokach w kraju i za granicą oraz współtworzyłem jedną ze szkółek narciarstwa i snowboardu na stokach Lubelszczyzny. Dzięki temu moją największa pasją stała się turystyka narciarska. Teraz pracuję dla biura podróży EspaceTrans i marki NartyFrancja.pl jednego z największych touroperatorów wyjazdów zimowych w Polsce oraz kieruje działem sprzedaży w Warszawie.

Poprzez organizację, sprzedaż i kompleksową obsługę imprez turystycznych mam ogromną satysfakcję przybliżając polskim turystom Alpy Francuskie i białe szaleństwo. Natomiast pilotaż, szkolenia i bezpośrednia realizacja wyjazdów stwarzają mi możliwości ciągłego podróżowania i przebywania w najpiękniejszych, górskich regionach Europy.

Dodatkowe uprawnienia zdobyte na studiach:
• Instruktor narciarstwa
• Instruktor pływania
• Pilot wycieczek
• Wychowawca w placówkach wypoczynku
• Kierownik wycieczek szkolnych
• Żeglarz jachtowy

 

Z pozdrowieniami, absolwent TiR
Łukasz Cecot