Kleszcz Edyta

Kleszcz Edyta

Studia na kierunku TiR otwierają szerokie perspektywy pracy z osobami dobrowolnie korzystającymi z usług turystycznych czy rekreacyjnych, zróżnicowanymi pod względem wieku, poziomu wykształcenia, kultury, zainteresowań czy środowiska- mówi Edyta Kleszcz absolwentka kierunku TiR, która przekonała się o tym w swojej pierwszej pracy podjętej po zakończeniu studiów.

Miałam przyjemność pracować w hotelu Bristol w Warszawie, gdzie codziennie spotykałam przeróżnych ludzi-biznesmeni, celebryci, politycy. Już podczas studiów udało mi się nabrać dużego doświadczenia w momencie odbywania praktyk na których doskonaliłam własne umiejętności, charakter, odpowiedzialność za siebie, innych ludzi oraz powierzone zadania. Dzięki zdobyciu cennego doświadczenia na odbytych praktykach dużo łatwiej radziłam sobie w podjętej pracy, gdzie musiałam zachować spokój, kulturę i przede wszystkim profesjonalizm, który był wymagany na każdym kroku.

Kierunkowa wiedza i nabyte praktyczne doświadczenie podczas studiów na kierunku TiR przyczyniły się do tego, że dziś pracuję dla najlepszych linii lotniczych- EMIRATES jako flight attendat.

Miłość do samolotów, podróżowania i warunki jakie zaoferowała mi firma sprawiły, że przeprowadziłam się do Dubaju. Z perspektywy czasu wiem, że kierunek TiR to właściwy wybór, więc i Ty Drogi Kandydacie spójrz w przyszłość i zastanów się czy chcesz podjąć pracę, która da Ci satysfakcję podobnie jak mi.

Zapewniam, że kierunek TiR bez wątpienia przygotuje Cię do przyszłej pracy poprzez różnego rodzaju kursy, szkolenia, darmowe specjalizacje oraz praktyki, które i ja miałam okazję odbyć.

 

Z pozdrowieniami,
Edyta Kleszcz, absolwentka TiR