Narczewska Olga

Narczewska Olga

Pomoc i praca z ludźmi od zawsze była moim marzeniem, dlatego zdecydowałam się na studia na kierunku Fizjoterapia na bialskim AWF. Od pierwszego roku wiedziałam, że była to najlepsza decyzja odnośnie wyboru uczelni oraz zawodu wykonywanego w przyszłości. Świetni wykładowcy, nowoczesne zaplecze dydaktyczne, wyjazdy na praktyki do innych miast ułatwiły mi zdobywanie wiedzy. Myślę, że każdy kto zdecydował się na studia na AWF może potwierdzić, że atmosfera jaka tam panuje jest nie do powtórzenia nigdzie indziej! Wspomnienia z akademika, przyjaźnie tam zawiązane trwają do dziś.

Obecnie, mieszkam około 500km od Białej Podlaskiej – w Poznaniu. Tu pracuję w zawodzie, zajmuję się głównie fizjoterapią w ortopedii, pracuję również ze sportowcami. Od niedawna moją pasją w której ciągle się dokształcam oraz rozwijam jest szeroko rozumiana praca z kobietami, dolegliwości związane z mięśniami dna miednicy, oraz to wszystko co pomaga na nowo w 100% cieszyć się ich kobiecością.

Prywatnie, miłość do sportu zakorzeniona na bialskim AWF dalej się rozwija. Jestem czynną zawodniczką lacrosse, w 2017r. zdobyłyśmy mistrzostwo Polski, a największym przeżyciem w mojej sportowej karierze była możliwość gry z wielokrotnymi Mistrzyniami Świata – USA oraz zawodniczkami z Kanady, Australii i Japonii podczas udziału w The World Games we Wrocławiu!

Życzę spełniania swoich marzeń, dążenia do celu i wielu cudownych wspomnień po ukończeniu studiów na AWF w Białej Podlaskiej!

 

Pozdrawiam,
Olga Narczewska – kierunek Fizjoterapia