Ambroziak Ewelina

Ambroziak Ewelina

Co dały mi studia na kierunku KOSMETOLOGIA na AWF?
Przede wszystkim ogrom wiedzy i wiele zajęć praktycznych, dzięki którym jestem pewna swoich umiejętności. Do podjęcia nauki na tej uczelni namówił mnie chłopak (również student AWF), który w niedalekiej przyszłości został moim mężem.

Studia na AWF to najlepsze lata mojego życia. W kampusie panuje niesamowita atmosfera, która łączy ludzi. Przyjaciół jakich tam spotkałam nie zamieniłabym na żadnych innych. Od zawsze wiedziałam, że kosmetologia to kierunek stworzony dla mnie. Idąc na studia, wizaż traktowałam jako hobby, który z czasem przerodził się w zawód. Nie tylko wizaż jest moją pasją. Zabiegi kosmetologiczne to również moje zawodowe spełnienie.

Dzięki studiom na AWF wiele osiągnęłam. To tu zajęłam I miejsce w Mistrzostwach Makijażu o „Puchar Rektora” w 2014 roku. Kolejnym spełnionym marzeniem było zajęcie I miejsca w Konkursie Młodych Talentów na Ogólnopolskich Targach Kosmetycznych Beaty Forum w Warszawie w 2015 roku. Dodatkowo wyróżniono mnie Nagrodą Publiczności. Są to niezapomniane chwile, które będę pamiętać do końca życia.

Z roku na rok doskonaliłam swoją pasję. Aby dojść do momentu swojej kariery w którym znajduję się teraz – zaczynałam od wykonywania makijaży do sesji zdjęciowych, zleceń komercyjnych, zdobywałam kontakty, pracowałam przy wyborach Miss AWF i wielu innych akcjach promocyjnych.

Dzisiaj wiem, że jestem w odpowiednim miejscu, realizuję się w tym co robię, a decyzja o studiowaniu na kierunku Kosmetologia była strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu moja praca nie jest obowiązkiem, a przyjemnością, którą chcę rozwijać. Od roku prowadzę swój własny gabinet. Oczywiście wymagało to dużo poświęceń z mojej strony, wytrwałości w dążeniu do celu oraz determinacji. Nie był to oczywiście skok na głęboką wodę. Wcześniejsza praca w dwóch gabinetach, również wiele mnie nauczyła. Sieć klientów budowałam przez kilka lat.

Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że kocham swoją pracę a zadowolenie klientek to dla mnie najlepsza nagroda.

 

Z pozdrowieniami,
Ewelina Ambroziak