Adameczek Ewelina

Adameczek Ewelina

„Moja przygoda z AWF-em w Białej Podlaskiej rozpoczęła się totalnie przez przypadek. Nie sądziłam że po liceum policyjnym trafię na studia kosmetologiczne, mimo że manicure i makijaże towarzyszyły mi przez cały czas. Zdecydowałam się jednak na studia na AWF-ie ponieważ słyszałam dużo opinii, dobrych opinii o tej uczelni, również od mojego licealnego wychowawcy. I teraz wiem że to był strzał w 10. 🙂

Zdobyłam świetne wykształcenie oraz miałam okazję studiować w super atmosferze między studentami ale i nie tylko. Chwile spędzone na uczelni pozostaną ze mną na długo.

Ale od początku… Już na I roku studiów zaczęłam jeździć na promocję uczelni. To nie tylko pomoc uczelni, ale również niezapomniane przygody z niesamowitymi ludźmi (kto jeździł ten wie :)) A jeździliśmy w wiele różnych miejsc i rozmawialiśmy z mnóstwem ciekawych ludzi w tym absolwentów AWF (udało mi się zdobyć autograf Kamila Stocha :))
Wyjazdy, wiedza którą tu uzyskałam oraz wiele organizowanych kursów, dały mi dużą pewność siebie w to co robię, dlatego niedługo po skończonym licencjacie postanowiłam spróbować swoich sił w nowo powstałym w naszej okolicy SPA prestiżowej marki Dr Irena Eris Beauty Partner i zanim się obejrzałam dołączyłam do zespołu, gdzie mogę pracować na świetnych produktach, urządzeniach i w przyjaznej atmosferze. Co prawda zanim zaczęłam pracować z klientami musiałam przejść specjalistyczne szkolenia, ale właśnie to upewniło mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam ścieżkę kształcenia, która pozwoliła mi się tu znaleźć.

Obecnie kontynuuję studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja w odnowie biologicznej oczywiście na AWF-ie oraz pracuję w SPA Dr Ireny Eris Beauty Partner w Janowie Podlaskim.

Nie wyobrażam sobie teraz robić czegoś innego i kształcić się gdzieś indziej, bo AWF nie tylko uczy ale i kształtuje osobowość w niesamowitej atmosferze, dlatego zapraszam tu wszystkich aby sami się o tym przekonali” 😉

 

Do zobaczenia w SPA i na Uczelni!
Z pozdrowieniami, Ewelina Adameczek