Ponieważ dostrzegamy duże zapotrzebowanie na zasoby internetowe wspierające nauczanie na odległość i rozwijające umiejętności badawcze, po raz kolejny oferujemy pracownikom bibliotek, studentom, pracownikom naukowym, badaczom i wszystkim zainteresowanym bezpłatne webinaria i nagrania szkoleń dotyczących zasobów EBSCO w różnych zakresach tematycznych.

Nagrania wideo szkoleń z trenerem:

Micro session: tworzenie powiadomień dotyczących wyszukiwania i publikacji
Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!
Funkcja tworzenia powiadomień dostępna na platformie EBSCOhost pozwala śledzić nowości regularnie dodawane do prenumerowanych baz danych. Podczas tej praktycznej sesji uczestnicy powiedzą się jak tworzyć i zarządzać powiadomieniami dotyczącymi wyszukiwań oraz publikacji.

OnArchitecture: audio-wizualne archiwum materiałów z zakresu architektury
Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!
Podczas sesji dokonamy przeglądu bazy OnArchitecture, która stanowi istotne źródło materiałów audio-wizualnych prezentujących trendy w obszarze architektury.

Jak korzystać z e-książek EBSCO?
Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!
Praktyczne szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak korzystać z e-książek online, jak pobierać e-książki w całości oraz we fragmentach, jak korzystać z e-książek na smartfonach, tabletach i czytnikach.

Flipster – nagradzane źródło e-wydań czasopism
Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!
Podczas szkolenia przyjrzymy się narzędziu do przeglądania i czytania popularnych tytułów magazynów i czasopism w wersji cyfrowej.

 

Poznaj naszą platformę edukacyjną | EBSCO Academy
Znajdź kursy w języku angielskim i innych, prowadzone przez instruktorów EBSCO na naszym portalu edukacyjnym. Czekamy na Państwa na naszych szkoleniach!