Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych

03.04.2023

W Supraślu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych, w których udział wzięli przedstawiciele naszej uczelni.

Indywidualnie, najlepiej zaprezentowała się Beata Klimek, która wywalczyła 8 miejsce na dystansie 6km. Na tym samym dystansie Izabela Wiercioch zakończyła bieg na 19 miejscu
Karol Rogoziński oraz Krystian Kuna wystartowali na dystansie 4,5 km. Krystian uplasował się na 32 miejscu, a Karol na 35. Ostatnią konkurencją, w której wystartowali nasi reprezentanci była sztafeta mieszana 4×1500, w której zawodniczki i zawodnicy AWF Biała Podlaska wywalczyli bardzo wysokie 4 miejsce na 67 sztafet. W tej konkurencji naszą uczelnię reprezentowali: Krystian Kuna, Beata Klimek, Ewa Wiatrzyk oraz Robert Wiatrzyk