Rocznikowe Zawody w Akrobatyce Sportowej

26.01.2024

W dniu 23 stycznia br. odbyły się Rocznikowe Zawody w Akrobatyce Sportowej studentek i studentów II roku kierunku wychowanie fizyczne.

Zawody dostarczyły nam niesamowitych wrażeń.

W konkurencji dwójki kobiet:

• I miejsce – Natalia Ladwiniec i Dominika Mazur,
  • II miejsce – Wiktoria Hałabuda i Zuzanna Iwaszko,
  • III miejsce – Wiktoria Segeń i Kinga Wróblewska.

W konkurencji trójki kobiet:

• I miejscu uplasowały się dwa zespoły w składzie: Karolina Gołębiecka, Natalia Krwiak i Valeriia Vanzhula oraz Żaneta Dowhun, Urszula Kopeć i Ewa Wiatrzyk,
  • III miejsce – Aleksandra Ćwiek, Paulina Kalicka i Łucja Niestoruk.

W konkurencji „open” wśród mężczyzn zwyciężyły zespoły czwórkowe:

• I miejsce – Michał Kościuk, Łukasz Mironiuk, Filip Siepsiak i Robert Wiatrzyk,
  • II miejsce – Armik Badalyan, Maksym Bolesta, Maksymilian Mazur, Patryk Niedbalski,
  • III miejsce – Kacper Kozłowski, Miłosz Panasiuk, Szymon Radziszewski, Dawid Zieleniewski.

Gratulujemy wszystkim studentkom i studentom wygranych oraz samego startu w zawodach.

Wydarzenie koordynowali pracownicy Zakładu Gimnastyki.

Dziękujemy Samorządowi Studenckiemu oraz Student.tv za pomoc w organizacji wydarzenia.

Foto: Dominika Lewkowicz

Więcej informacji zobacz