Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

22.12.2022

Studenci, pracownicy, absolwenci i wielu przyjaciół Filii AWF w Białej Podlaskiej włączyło się w akcję „Szlachetnej Paczki”, niosąc pomoc Pani Agnieszce i jej Rodzinie.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i hojności wszystkich Darczyńców nasza Rodzina dostała: dwa materace, odkurzacz, bony na obuwie, ubranie, artykuły żywnościowe i chemiczne oraz te szczególne, wymarzone prezenty – puzzle geograficzne, samochodziki metalowe i lalkę księżniczkę ze skrzydłami.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które w różny sposób niosły pomoc naszej Rodzinie, nie znamy wszystkich, więc teraz podziękowania dla każdego Darczyńcy, który podzielił się swoim sercem i wsparł akcję – przynosząc żywność i chemię, wpłacjąc na konto pieniądze, uczestnicząc w zbiórce pieniędzy, poświęcając swój czas i serce:))). Szczególnie jesteśmy wdzięczni za wsparcie ciastami, smalczykiem, pysznym chlebem oraz cudownymi fantami Festynu Szlachetnej Paczki i przekazujemy ogromne podziękowania /w kolejności alfabetycznej/: Academia Shaka, AWF Biała Podlaska, AZS-AWF Biała Podlaska, Bezpieczny Trener, CofeeLove, Da Grasso, GAMINATE, Hulakula, Jagna Joga, Kocham nad szycie, komora normobaryczna NORMOBARC, Kratos Fight Gym, MULTIKINO, Numazu Sushi, OTOFOTOPOMORSKA, PERFECT BODY, PRO GYM, ROMA, RZEŹNIA – Tattoo house, Salon Urody Sekret Piękna Milady, STUDENT TV, uczelniana stołówka.

Wszystkim Szlachetnym Darczyńcom, ludziom o wielkim sercu i potrzebie działania, bardzo serdecznie dziękujemy, za wspaniałe prezenty i dar najważniejszy – miłość, nadzieję i wiarę w dobroć drugiego człowieka.

Życzymy Państwu z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, oby to dobro, którym podzieliliście się z potrzebującymi sprawiło Wam tyle radości w życiu, ile tej Rodzinie. Kolejny raz udało się nam razem zmienić świat.

 Dziękujemy pięknie :))))))

 

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny Pani Agnieszka z rodziną i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny – pobierz

 

Ułatwienia dostępu