Zapisz się do biblioteki samodzielnie

Uwaga nowi Użytkownicy, studenci I roku!

🎲 „Zapisz się do biblioteki” (Rejestracja) – wprowadź podstawowe dane do formatki
🎲 Twoje dane osobowe oraz akceptacja regulaminu wraz z klauzulą informacyjną RODO są rejestrowane w systemie bibliotecznym.
🎲 Po mailowej aktywacji konta możesz dokonać zdalnej rezerwacji wybranych książek.
🎲 Odebranie zamówionych książek poprzedzone jest weryfikacją tożsamości – w ciągu 14 dni zgłoś się do Wypożyczalni (ROBiR, 3 piętro, pok. 415, tel. 83 342 88 17) z ważną legitymacją studencką!
Istnieje możliwość skorzystania z dobrowolnych, indywidualnych lub grupowych szkoleń bibliotecznych w godzinach otwarcia Biblioteki. W celu ustalenia terminu szkolenia prosimy o kontakt: biblioteka.bp@awf.edu.pl lub tel.: 83 342 88 16.