Fotorelacja – Dzień Otwartych Drzwi

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2023

W naszej uczelni odbył się Dzień Otwartych Drzwi czyli spotkanie z potencjalnymi kandydatami, którzy pozytywnie zaskoczyli nas OGROMNĄ frekwencją w liczbie blisko 500 osób, wypełniając nasze obiekty po brzegi.

Dzień Otwarty w tym roku został podzielony na dwie części.

Poniżej galeria zdjęć z pierwszej – części teoretycznej, która odbyła się w auli ROBIR.
W tej części maturzyści poznali charakterystykę uczelni, ofertę kształcenia, możliwości rozwoju podczas studiów oraz otrzymali wszystkie niezbędne informacje pomocne przy wyborze kierunku studiów.

Zdjęcia z części drugiej, która odbyła się w hali sportowej. W części artystycznej studenci przygotowali prezentacje filmowe, pokazy oraz targi w postaci stanowisk poszczególnych kierunków studiów, przy których kandydaci mogli bezpośrednio porozmawiać z naszymi studentami na temat oferty edukacyjnej.

W atmosferę naszej uczelni wprowadził uczestników Samorząd Studentów AWF Biała Podlaska, a podsumowała cudownym mini koncertem Akademia Wychowania Muzycznego.

Fotorelacja przygotowana przez Dominika Mazur i Marcin Michalczuk z STUDENT TV

Drodzy Maturzyści dziękujemy za obecność, szukajcie się na zdjęciach, udostępniajcie i oznaczajcie nas na swoich profilach!

Galeria część 1 zobacz

Galeria część 2 zobacz

Galeria część 3 zobacz

Niebawem film z wydarzenia przygotowany przez naszych studentów!

Informator dla kandydatów na studia >>> zobacz

Rozpocznij rejestrację >>> START