Widzimy się już 24 listopada

E-sport łączy Białą Podlaską!

Wielkie święto e-sportu zawita do nas już niedługo!

Już 24 listopada w godzinach 10.00 – 20.00 w hali sportowej przy ul. Akademickiej 2 odbędą się Finały Nowego Poziomu PLE, podczas których najbardziej utalentowani zawodnicy przystąpią do rywalizacji w czterech grach:

1. CS 2,
  2. Clash Royale,
  3. EA Sports FC 24
  4. League of Legends!

Finały Nowego Poziomu to największe wydarzenie w historii PGE Nowy Poziom PLE!

W otwartej strefie edukacyjnej (hol przed halą LA) poznacie e-sport z innej strony! Pokażemy Wam jak bardzo e-sport łączy się ze sportem. Jak należy dbać o siebie jako e-sportowca wykorzystując podstawowa wiedzę z zakresu kosmetologii, wychowania fizycznego, trenera personalnego czy fizjoterapii!

6 tematów w panelach edukacyjnych zaprezentują nasi nauczyciele akademiccy:

⇒ dr Magdalena Plandowska „Nie przeGRAj z kręgosłupem!”
⇒ mgr Agata Chaliburda „zGRAj zmysły!”
⇒ dr Agnieszka Wasiluk „Czy słuch Ci GRA?”
⇒ mgr Anita Makowska-Warmijak „Nie iGRAj z twarzą!”
⇒ mgr Paweł Wiśniowski „WspółGRAj z ciałem!”
⇒ mgr Małgorzata Kołdej „ZaproGRAmuj dietę!”
Podczas trwania Nowego Poziomu równocześnie na hali sportowej rozegrany zostanie AWF BP x Bialski Turniej Szkół Średnich.

Razem z organizatorami Turnieju Bialskich Szkół Średnich, naszą uczelnią AWF Biała Podlaska oraz Polską Ligą E-sportową, ogłaszamy, że o miano Mistrza bialskich szkół średnich w grze CS2 zawodnicy będą rywalizowali twarzą w twarz podczas LAN-a na obiekcie naszej uczelni!

• LAN odbędzie się dnia 24.11.2023r. w hali sportowej AWF Biała Podlaska na scenie głównej
  • rywalizować ze sobą będzie 8 drużyn, złożonych z zawodników z bialskich szkół średnich
  • pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 10:00

Dodatkowo zorganizowana będzie strefa FREE TO PLAY oraz strefa kibica, więc atrakcji nie zabraknie.

Sponsorzy oraz drużyny biorące udział w Turnieju Bialskich Szkół Średnich zostaną zaprezentowane w nadchodzącym tygodniu, więc uważnie obserwujcie nasz fanpage!

Organizatorzy: AWF Biała Podlaska, Polska Liga E-sportowa, Samorząd Studentów AWF Biała Podlaska Sponsorzy: LaserCity Biała Podlaska, S-Maris

Czekamy z niecierpliwością!