Wizyta Pana prof. Jurisa Grantsa

15.01.2024

Z wizytą studyjną gościł w naszej uczelni Pan Rektor prof. Juris Grants z Latvian Academy of Sport Education w Rydze.

W programie wizyty znalazły się m.in.:

• spotkanie z Panem Rektorem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim oraz Panem Dziekanem dr. hab. prof. AWF Hubertem Makarukiem, podczas którego omówione zostały szczegóły dotyczące organizacji tegorocznej edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej – Baltic Conference, która w 2024 roku odbędzie się w Uniwersytecie w Tartu (Estonia) oraz dalszy rozwój współpracy naukowej pomiędzy uczelniami,
  • spotkanie ze społecznością akademicką, którego tematem przewodnim była organizacja kolejnej edycji Letniej Szkoły (Summer School) oraz współpraca dydaktyczna dotycząca organizacji obozów zimowych i konferencji metodycznych – organizatorami spotkania byli: Pan dr Krzysztof Piech oraz Pan dr Artur Litwiniuk (Zakład Rekreacji i Turystyki).

Zdjęcia Marcin Michalczuk STUDENT TV
Więcej informacji zobacz