Konkurs Makijażu Kreatywnego Bodypainting

Drogie Studentki,
Drodzy Studenci,

Zapraszamy do udziału w „II konkursie makijażu kreatywnego Bodypainting”, który odbędzie się 18 maja 2022 r. podczas Wydziałowej Konferencji Studenckich kół Naukowych. Temat przewodni konkursu to „ŻYWIOŁY”, który należy traktować otwarcie, nie ograniczając wyobraźni artysty, co do interpretacji tematu i zastosowanych środków wyrazu. Wizażyści muszą posiadać własnego modela/modelkę, natomiast materiały do malowania zapewnia AWF w Białej Podlaskiej. Za trzy pierwsze miejsca przewidziane są nagrody!

Lista RZECZY DOZWOLONYCH w tej kategorii:

• sztuczne rzęsy,
  • soczewki do oczu,
  • brokat, kryształy, pióra, peruki lub stroiki,
  • akcesoria do dekoracji głowy i ramion,
  • wszystkie ozdoby na bazie kleju nie powinny zajmować więcej niż 20% twarzy.

Lista rzeczy NIEDOZWOLONYCH w tej kategorii:

• wszelkie protezy lub maski oparte na lateksie, elementy maski lub inne efekty specjalne,
  • okulary,
  • każdy materiał, który zasłania więcej niż 20% twarzy,
  • Aerograf i szablony.

Termin zgłaszania chęci uczestnictwa do 15 maja 2022 r. na adres e-mail: anita.warmijak@gmail.com

Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w regulaminie konkursu.

Regulamin - II konkurs makijażu kreatywnego Karta zgłoszeniowa - II konkurs makijażu kreatywnego

Zapraszamy i powodzenia!